• 1

  Chcesz dowiedzieć się więcej?

 • 2

  Masz wątpliwości i pytania?

 • 3

  Chcesz dołączyć do Avonu?

 • 4

  Specjalnie dla Ciebie ciekawe oferty

Czy z założeniem konta konsultantki AVON wiążą się jakieś koszty?

Nie, założenie konta jest całkowicie bezpłatne. Nie płacisz wpisowego, ani nie ponosisz żadnych konsekwencji za nieskładanie zamówień.

 

Czy można w każdym momencie zlikwidować konto konsultantki AVON?

Tak, można. Konto jest zakładane na czas nieokreślony. Można je zamknąć w dowolnym momencie i bez podania przyczyny, nie ponosząc żadnych konsekwencji.
Jeżeli konsultantka AVON nie składa ani jednego zamówienia przez 12 miesięcy, to jej konto wygasa automatycznie. Ewentualne, ponowne otwarcie konta jest również bezpłatne.
 
Skąd się bierze zarobek konsultantki AVON?
Konsultantka AVON pokazuje katalog swoim znajomym, którzy zamawiają u niej kosmetyki. Rachunek za całe zamówienie konsultantki jest pomniejszony o określony procent, w stosunku do cen widocznych w katalogu. Ta różnica nazywana jest opustem. Im większa jest wartość zamówienia konsultantki, tym większy opust jej przysługuje.
 
15% – poniżej 159,99zł
20% – 160 – 259zł
25% – 260 – 559zł
30% – 560 – 1059zł
35% – 1060 – 3059zł
40% – 3060zł i powyżej
 
W każdym katalogu konsultantka AVON może również kupować wybrane produkty z dużo większym rabatem 45%, 50%,a nawet 70% lub 80%. Sprawdź szczegóły.
 
Czy konsultantka AVON może zwrócić zamówione produkty?
Tak, możesz zwrócić produkty przez 90 dni od daty zakupu, nawet jeśli zużyjesz 25% opakowania. Zwrotu dokonujesz w wygodnym, elektronicznym panelu dla konsultantek.
 
Czy jest jakaś minimalna kwota, na którą trzeba składać zamówienia w AVON?
Nie, nie ma takiej kwoty. Konsultantka AVON jest niezależna, to znaczy, że sama decyduje o kwocie i częstotliwości zamówień. Nie ma więc żadnych kar za niezłożenie zamówienia w którymkolwiek katalogu, a firma nie wysyła do konsultantki żadnych niezamówionych przez nią produktów.
 
W jaki sposób konsultantka AVON zamawia i odbiera paczki z kosmetykami?
Zamówienia należy składać poprzez specjalną stronę internetową dla konsultantek. AVON oferuje wiele możliwości dostawy kosmetyków, dostosowanych do potrzeb konsultantek. Od bezpłatnej dostawy do Paczkomatów InPost i na Pocztę Polską po wygodną dostawę kurierem do domu za jedyne 4,90 zł. Zapoznaj się ze szczegółami.
 
W jaki sposób konsultantka AVON płaci za zamówione kosmetyki?
Za wszystkie zamówienia konsultantka AVON może płacić przelewem w ciągu 21 od momentu złożenia zamówienia lub gotówką, przy odbiorze swojej paczki. Zapoznaj się ze szczegółami.
 
Skąd wziąć katalogi AVON?
Katalog AVON można zdobyć niemal wszędzie – wystarczy zapytać znajomą konsultantkę. Jednak dołączając do AVON jako konsultantka powinnaś otrzymać od swojego lidera bezpłatny pakiet katalogów, przewodnik dla nowej konsultantki oraz ulotki z ofertami specjalnymi. Wypełniając Jak zostać konsultantką otrzymasz dodatkowo pakiet próbek i materiałów pomocnych w starcie.
 
Kolejne katalogi będziesz już otrzymywać bezpośrednio od firmy. Do każdego zamówienia AVON dołącza automatycznie jeden bezpłatny kolejny katalog. Możesz oczywiście zamówić większą ilość katalogów. Ich cena waha się od 0,80zł do 2,60zł za sztukę, w zależności od tego, z jakiego pakietu skorzystasz.
 
 
 
 

 

 

Wszystkie zdjęcia, znaki towarowe zostały użyte tylko w celach informacyjnych i należą do ich właściciela firmy AVON